X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

فیلم گودزیلا علیه کونگ (Godzilla vs Kong) یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال ۲۰۲۰ است که قرار است در آن شاهد نبرد و مبارزه بین دو هیولای نمادین و بسیار محبوب دنیای سینما باشیم. ماه خرداد امسال، کمپانی برادران وارنر از انتخاب آدام وینگارد برای کارگردانی این دانلود زیرنویس فیلم مورد انتظار خبر داد. حال وینگارد در مصاحبه جدید خود در مورد برخی از مسائلی که در فیلم Godzilla vs Kong در حال برنامه‌ریزی است، صحبت کرده است. او در این مصاحبه گفت که برنامه وی این است که یک مبارزه به‌یادماندنی را خلق کند و در حال نزدیک شدن به این موضوع است. وینگارد گفت:

"من واقعا می‌خواهم که شما این شخصیت‌ها را جدی بگیرید. من می‌خواهم شما احساسات خود را برای شخصیت‌های فیلم نشان بدهید و با دیگران به اشتراک بگذارید. زیرنویس سریال منظور من تنها شخصیت‌های انسانی فیلم نیست؛ بلکه در واقع منظور من هیولاهای این فیلم است. اگر قرار باشد این فیلم با روش من ساخته شود، من واقعا می‌خواهم در پایان فیلم اشک در چشمان مردم جمع شود و احساسات خود را نشان بدهند."

با این حال، توضیحات وینگارد در مورد فیلم Godzilla vs Kong به مسائل احساسی ختم نمی‌شود و او اطلاعات بیشتری را نیز از این فیلم به اشتراک گذاشته است. زیرنویس فارسی او در ادامه گفت که گودزیلا و کینگ کونگ قرار نیست تنها هیولاهای این فیلم باشند و به نظر می‌رسد که در این فیلم قرار است شاهد بیش از دو هیولا باشیم. وینگارد گفت:

در این فیلم شاهد یک نبرد بسیار بزرگ بین چند هیولا خواهیم بود. در این فیلم تعداد زیادی از هیولاها با یکدیگر درگیر می‌شوند، اما در پایان من می‌خواهم که فیلم دارای لحظات بسیار عاطفی باشد. من می‌خواهم که شما احساسات آن‌ها را مشاهده و درک کنید و فکر می‌کنم که ایده بسیار جالبی خواهد بود.

وینگارد بیشتر برای کارگردانی فیلم‌های ترسناکی چون تو بعدی هستی (You're Next)، میهمان (The Guest) و جادوگر بلر (Blair Witch) شناخته شده است. همچنین وینگارد کارگردانی فیلم Death Note (دفترچه مرگ) را نیز بر عهده داشته است. پارسی ساب تری روسیو، نویسنده چهار فیلم اول مجموعه دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean)، به همراه پاتریک مک‌کی و جان دی. پین، نویسنده فیلم Star Trek: Beyond (پیشتازان فضا: فراتر) و پیشتازان فضا ۴ (Star Trek 4)، رهبری اتاق نویسندگان فیلم Godzilla vs King Kong را بر عهده خواهند داشت. تی. سی. نولین، جی. مایکل استرکزینسکی، کت واسکو، لیندزی بیر و مکس بورنستاین، دیگر نویسندگان این اتاق نویسندگی هستند.

فیلم Godzilla vs Kong برای اکران در تاریخ ۲۲ مه ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.